Cennik

Przygotowujemy sprzęgła na indywidualne zamówienia klienta, do konkretnego samochodu i imprezy w jakiej będzie startował. Pokażemy kilka przykładów tuningu sprzęgła wraz z jego ceną. Proszę pamiętać jednak, że na cenę ma wpływ kilka czynników, st±d wyceniamy sprzęgła indywidualnie.

regeneracja-cennik

Typowy zestaw do ruchu miejskiego

Pierwszy przykład to typowy zestaw do ruchu miejskiego. Nissan o niewielkim przyro¶cie momentu obrotowego, seryjny docisk, tarcza pięcio spiekowa o wzmocnionym tłumiku drgań skrętnych, seryjne koło.
Cena 650.00 PLNregeneracja-cennik

Potężny zestaw na 1/4 mili

Następny zestaw to AUDI A4 z potężnym momentem przygotowany na jedną czwartą mili. Wzmocniony docisk, sztywna pięcio ramienna tarcza, żeliwne koło.
Cena 900.00 PLNregeneracja-cennik

Tuning sprzęgła w Oplu Calibra i Audi A4

Sprzęgło na pierwszym planie to Opel Calibra z około dwustu piędziesięcio konnym silnikiem. Wzmocniony docisk, mięka cztero elementowa tarcza, koło żeliwne odchudzone.
Cena 1 050.00 zł

Na drugim planie AUDI A4. Docisk wzmocniony, sztywna cztero elementowa tarcza, aluminiowe koło ze wstawk± żeliwn±.
Cena 2 350.00 PLNregeneracja-cennik

Tuning sprzęgła - Porshe 911

Porsche 911. Trudne sprzęgło, klient startuje na czterysta metrów, a na co dzień wozi teściową do kościoła. To kompromis między rogatym diabełkiem, a niewinnym aniołkiem. Stąd w tarczy aż osiem par spieków!!! do tego aluminiowe koło z wkładką żeliwną i aluminiowy seryjny docisk.
Cena 2 450.00 PLNregeneracja-cennik

Mitsubishi Evo 6 - tuning sprzęgła A-grupowego Lancer-a

Mitsubichi Evo 6, dwu tarczowe sprzęgło A-grupowego Lancer-a. Sprzęgło przygotowane dla stajni p. Zbigniewa Steca.
Cena (...)
Wśród tych przykładów najbardziej popularnym zestawem jest przykład pierwszy sprzęgła sportowego, które będzie eksploatowane w mie¶cie. Proszę przyjąć, że cena takiego sprzęgła wahać się będzie od 500.00PLN do 900.00PLN.